Реалізація деревини — це дуже багатогранний процес. Багато що залежить від того, про який конкретний вид сировини йдеться. Для прикладу, є розділ промислової сировини, де можна знайти деревину класу D. Говорячи простими словами — це відходи, які не були реалізовані разом з більш серйозною сировиною. Зазвичай, подібна деревина задіюється в якості варіанту палива. Говорячи конкретніше, люди закуповують таку деревину з метою опалення свого приміщення.

Є ще одна категорія деревини — це діловий ліс. Говорячи звичайною мовою — це сировина класів A, B, C, якому можна знайти застосування на деревообробних і меблевих підприємствах. Таку деревину зазвичай називають фанерною сировиною. Як правило, воно задіюється при створенні меблів або ж при подальшій обробці деревини.

Застосування фанерною деревини на виробництві та її продаж на електронних майданчиках

Сайт sale.uub.com.ua — це те місце, де можна знайти безліч лотів, безпосередньо пов’язаних з деревиною. При бажанні, знайти можна не тільки звичайне сировину, але ще і фанерний матеріал, про який раніше йшлося. Дана електронна платформа має акредитацію в системі ПроЗорро.

Один з напрямків, де може використовуватися фанерну сировину — це випалювання пропарених брусів. Важливо помітити, що для виконання таких операцій підходить сировину 1-го і 2-го сорту. Після виконання процедури випалювання, дерево обробляється на спеціальних верстатах, внаслідок чого вдається отримати вже струганий шпон. На його поверхні можна помітити малюнок природного походження. Це одна з причин, чому меблі з такого матеріалу коштує значно дорожче в порівнянні з тим же шпоном.

Що стосується створення заготовок фанерної сировини, то є різні варіанти. Починаючи з 1.3 метрів і закінчуючи 4.8 метрами. Все залежить від того, для якого напряму готується сировину і як воно буде використовуватися.

Чи безпечно купувати деревину на онлайн торгах

Багато до останнього не впевнені в тому, що придбання фанерної сировини в онлайн-форматі — це безпечно. Почати варто з того, що сам процес покупки не настільки простий. Щоб отримати гарну партію сировини потрібно правильно оформити заявку і стати переможцем в боротьбі за торги.

Але, якщо ви вже були оголошені переможцем по ходу проведеного аукціону, то ніяких побоювань про те, що щось піде не так навіть бути не може.

Ви можете бути впевнені в наступних моментах:

  1. Фіксований цінник — якщо ви опинилися переможцем по ходу торгів, вам не доведеться ще за щось доплачувати. Ви точно знаєте, що купуєте лот за конкретно позначену суму і вам не доведеться віддавати зайві гроші;
  2. Відповідність матеріалу заявленим характеристикам — ви точно отримуєте саме ту партію сировини, на яку подавали заявку. У разі навіть найменшої невідповідності, завжди є можливість подати скаргу;
  3. Прозора документація — з усіма угодами, що проводяться в рамках реалізації деревини через онлайн-торги схвалюються і перевіряються в системі ПроЗорро. Це означає, що цим самим ви не порушуєте жодного закону з нині діючого законодавства.

Всі ці моменти детально викладені на сайті Української Універсальної Біржі. Більш того, на цій електронній площадці ви можете взяти участь в самих торгах. Якщо ця тема вас зацікавила, ви можете дізнатися про це більше, перейшовши за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-fansyrovyny-u-systemi-prozorro-sale.