Сьогодні будь-яка людина, яка хоче продати, орендувати або придбати землю, переходить за допомогою до земельної біржі. Торгувати на біржі — досить вигідний та відносно простий спосіб здійснення маніпуляцій з землею, бо торгувати на біржі може кожен бажаючий. Дуже важливо знати, що всі торговельні процеси на майданчику відбуваються виключно за правилами чесної конкуренції, а тому різного роду афери — виключені. Продавець та покупець земельної ділянки отримають справедливі та вигідні умови.

Участь у торгах на земельній біржі Прозорро.

Зрозуміло, що відкриття та робота такого роду бірж, може бути використано для проведення фінансових махінацій. Через це, в Україні вже декілька років діє система для прозорих купівлі — продажу земельних ділянок для с/г використання. Всі дані по земельним процесам, зберігаються на сервері бази даних Прозорро. Продажі на біржі Прозорро, забезпечують справедливі та вигідні для обох сторін торги. За весь час роботи, було здійснено більш як 350 тис. торгів у відкритому форматі. Це принесло 35 млрд грн. прибутку до державної скарбниці. Підсумовуючи сказане, можна дійти висновку, що такі торгові біржі користуються великою популярністю серед людей.

Дедалі більше українців користуються системою Прозорро. Чому так виходить?

По-перше: біржа Прозорро, є дуже чесним та прозорим сервісом, для виконання маніпуляцій з землею. Торги землею с/г призначення, проводяться чесно, справедливо та на законній основі, адже всі ці маніпуляції контролює держава та до цього може долучитись кожен бажаючий. По-друге: це напевно найвигідніше та найбезпечніше місце, де можна купити або придбати землю, а найважливіше — без ризиків. Prozorro.Sale — це електронна торгова система, яка щороку приносить мільйони гривень до бюджету. Сьогодні, земельні торги не є чимось новим у нашому житті, однак їх проведення та організація зазнали деяких змін. Зараз земельні торги проводять як аукціони, а учасники торгів обов’язково повинні пройти реєстрацію та отримати номер, а вже далі мати можливість торгувати на робити ставки.  

Отже, якщо вас зацікавили торги земельними ділянками, звертайтеся за посиланням: https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. На біржі в онлайн режимі постійно працює технічний персонал, який залюбки допоможе розібратись з усіма проблемами, які тільки можуть виникнути під час користування майданчиком. Такой вони допоможуть з вирішенням різних юридичних, організаційних та фінансових питань.